Velká kuchařka Čech a Moravy

Datum
10/2016
Klient
Studio Stojkov
Realizace
DTP příprava knihy

Ve spolupráci se Studiem Stojkov, jsme připravovali kuchařku pro známého popularizátora české gastronomie – Romana Vaňka. Grafický návrh knihy zpracovávalo Studio Stojkov, na nás zůstala ta méně populární DTP příprava. Přesto to byla zábava i určitá forma vzdělání v kuchařském oboru.

Proti zvyklostem

Tahle kuchařka je zajímavá například tím, že fotky v ní publikované jsou reaálné fotky hotových jídel, podle uvedených receptů. Žádný styling, falešné krémy nebo nalakované maso. Skutečný recept, skutečná fotka. Na tvorbě jídel se podílel celý tým profesionálních kuchařů.

Umíme
být rychlí

Jsme si vědomi, že vám chvíli trvalo, než jste dali dohromady zadání, a že jste v situaci, kdy už je času spíše málo. Interně organizujeme zakázky tak, abychom byli schopni vyhovět v co nejkratším čase.

Tiskneme
a vyrábíme

Chceme, abyste měli se zakázkou co nejméně starostí. V rámci full servisu, zajistíme výrobu katalogu, potisk trička i tisk banneru a jejich dopravu k vám.

Vaše data
jsou u nás v bezpečí

Využíváme pokročilá NAS řešení od firmy QNAP sledující stav disků a jejich opotřebení. Jsme schopni dohledat vaše data minimálně 5 let zpátky, v případě katalogů data uchováváme minimálně 10 let.