Logo, katalog, propagační materiály

Datum
06/2018
Klient
Řeznictví Švirák
Realizace
Návrh corporate identity, katalogy, marketingové materiály

Nový klient v našem portfoliu. Poctivé rodinné řeznictví, kde se v dobrém slova smyslu zastavil čas. Své produkty vyrábějí s láskou podle starých receptů a je to na nich hodně znát. Pokud někdy zavítáte sem k nám na Valašsko, určitě ochutnejte švirákovy klobásy nebo domácí tlačenku.

Voňavé focení

I u tohoto klienta bylo nutné před vytvořením katalogu uskutečnit rozsáhlou fotoprodukci. Salámy, domácí klobásky, tlačenka, párečky, nebylo to zrovna lehké. V době oběda se fotily i polévky a guláš. Bylo těžké se soustředit na kompozici :-).

Umíme
být rychlí

Jsme si vědomi, že vám chvíli trvalo, než jste dali dohromady zadání, a že jste v situaci, kdy už je času spíše málo. Interně organizujeme zakázky tak, abychom byli schopni vyhovět v co nejkratším čase.

Tiskneme
a vyrábíme

Chceme, abyste měli se zakázkou co nejméně starostí. V rámci full servisu, zajistíme výrobu katalogu, potisk trička i tisk banneru a jejich dopravu k vám.

Vaše data
jsou u nás v bezpečí

Využíváme pokročilá NAS řešení od firmy QNAP sledující stav disků a jejich opotřebení. Jsme schopni dohledat vaše data minimálně 5 let zpátky, v případě katalogů data uchováváme minimálně 10 let.

Chystáme nové webové stránky

Retro je sice zase moderní, ale pokud chcete prezentovat firmu v digitálním věku, je lepší jít novodobou cestou. Současné stránky Řeznictví Švirák jsou spíše webovou vizitkou, přináší základní informace, ale neukazují jednotlivé produkty. My se rozhodli představit lidem i to, co řezníci umí nejlépe. Máte se na co těšit.