Marketingové materiály

Datum
2013-2018
Klient
COME Vending s.r.o.
Realizace
Podpůrné materiály k projektům zdravé výživy

Aneb zpátky do školních lavic. S projektem Happysnack, pomáháme vytvořit dětem zdravé návyky ve stravování. Mléko do škol, Ovoce a zelenina do škol nebo Zdravý automat, jsou projekty zaměřené na zdravé stravování a všechny tyto projekty potřebují doprovodné prvky, aby vzbudily zájem u těch nejmenších.

Zpět do dětských let

Křížovky, bludiště omalovánky... tím vším lze charakterizovat všechny tyto hravé sešity pro malé školáky. Důležité je vzbudit zájem, a když je tento zájem spojený s něčím prospěšným jako je zdravá výživa... je to hezký pocit.

Umíme
být rychlí

Jsme si vědomi, že vám chvíli trvalo, než jste dali dohromady zadání, a že jste v situaci, kdy už je času spíše málo. Interně organizujeme zakázky tak, abychom byli schopni vyhovět v co nejkratším čase.

Tiskneme
a vyrábíme

Chceme, abyste měli se zakázkou co nejméně starostí. V rámci full servisu, zajistíme výrobu katalogu, potisk trička i tisk banneru a jejich dopravu k vám.

Vaše data
jsou u nás v bezpečí

Využíváme pokročilá NAS řešení od firmy QNAP sledující stav disků a jejich opotřebení. Jsme schopni dohledat vaše data minimálně 5 let zpátky, v případě katalogů data uchováváme minimálně 10 let.