Katalog plošných materiálů

Datum
04/2017
Klient
Démos Trade a.s.
Realizace
Katalog plošných materiálů

Již potřetí jsme zpracovávali katalog plošných materiálů firmy Démos. Oproti předešlým letům došlo k výraznému posunu v grafice, v rámci korporátního sjednocení vizuálního stylu. Je velmi příjemné dělat na katalogu, který již důvěrně znáte. Katalog má indexový výsek a knižní vazbu V8.

Interaktivní katalogy

V minulých letech jsme řešili interaktivní pdf "Katalogu plošných materiálů". Co to přesně znamená? Do pdf lze zanést interaktivní prvky, jako jsou odkazy, zaškrtávací pole, tlačítka apod. V tomto případě, byly jednotlivé dekory v katalogu navedeny na prodejní systém klienta.

Umíme
být rychlí

Jsme si vědomi, že vám chvíli trvalo, než jste dali dohromady zadání, a že jste v situaci, kdy už je času spíše málo. Interně organizujeme zakázky tak, abychom byli schopni vyhovět v co nejkratším čase.

Tiskneme
a vyrábíme

Chceme, abyste měli se zakázkou co nejméně starostí. V rámci full servisu, zajistíme výrobu katalogu, potisk trička i tisk banneru a jejich dopravu k vám.

Vaše data
jsou u nás v bezpečí

Využíváme pokročilá NAS řešení od firmy QNAP sledující stav disků a jejich opotřebení. Jsme schopni dohledat vaše data minimálně 5 let zpátky, v případě katalogů data uchováváme minimálně 10 let.

Reklamní strany do katalogu

Možná u nás budete spoluvytvářet váš vlastní katalog. A možná do něj budete umisťovat reklamu vašich dodavatelů. Ptejte se předem na technické parametry reklamy, předejdete tak vypjatým situacím v závěru celého procesu. Získat data třetí strany, není vždy jednoduché, proto oslovujte své partnery s dostatečným předstihem.