Brožury, web stránky, showroom

S firmou Alphalighting spolupracujeme již od roku 2014. Vytvořili jsme jejich Corporate identity i jejich nový web. Firma podniká v oboru LED osvětlení velkých průmyslových hal, další zajímavé téma, které nám dává možnost nahlédnout někam, kam se běžný člověk nedostane.

WOW

Součástí přípravy webu byla také fotoprodukce v nově postavené hale BMW na Slovensku, kde firma Alphalighting montovala přes 5 000 světel. Je to zvláštní pocit, vstoupit do haly, kde ještě v rozhledu nebrání regály. Je obrovská...

Umíme
být rychlí

Jsme si vědomi, že vám chvíli trvalo, než jste dali dohromady zadání, a že jste v situaci, kdy už je času spíše málo. Interně organizujeme zakázky tak, abychom byli schopni vyhovět v co nejkratším čase.

Tiskneme
a vyrábíme

Chceme, abyste měli se zakázkou co nejméně starostí. V rámci full servisu, zajistíme výrobu katalogu, potisk trička i tisk banneru a jejich dopravu k vám.

Vaše data
jsou u nás v bezpečí

Využíváme pokročilá NAS řešení od firmy QNAP sledující stav disků a jejich opotřebení. Jsme schopni dohledat vaše data minimálně 5 let zpátky, v případě katalogů data uchováváme minimálně 10 let.